سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸

لزوم محدودیت صادرات به جای ممنوعیت

 

hojatiii

 

حجتی گفت: از ابتدای فعالیتم مخالف ممنوعیت صادرات محصولات کشاورزی بودم که در این ارتباط نامه‌ای به رییس جمهوری درباره محدودیت صادرات به جای ممنوعیت صادرات نوشتم.

محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه هفتمین همایش سراسری آغاز کشت محصولات زراعی در جمع خبرنگاران در محل این وزارتخانه اظهار داشت: به جای ممنوعیت صادراتی باید عوارض صادراتی برای محصولات کشاورزی اعمال شود.

وی در ادامه به موضوع ممنوعیت صادرات جوجه یک روزه اظهار داشت: ساز و کار این مهم به تصویب رسیده اما هنوز مشخص نیست این موضوع برای جوجه یک روزه اجرایی می شود.

وزیر جهاد کشاورزی در بخش دیگری از این گفت و گو، ضمن مخالفت خود با افزایش قیمت سبوس توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: همچنان پیگیر کاهش قیمت سبوس هستیم.

وی ادامه داد: نامه ای در این زمینه برای رئیس جمهوری ارسال شده و رئیس جمهوری نیز مخالف افزایش قیمت سبوس بوده و خواستار تجدید نظر در قیمت آن از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت شده است.

حجتی اظهار داشت: بهمن ماه پارسال با وجود اینکه یکبار شاهد افزایش قیمت سبوس بودیم، امسال بار دیگر افزایش قیمت این محصول به تصویب ستاد تنظیم بازار رسیده است.

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت