یکشنبه, ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

مخالفت سازمان شیلات با افزایش قدرت موتورقایق های صیادی

 

رییس سازمان شیلات

رئیس سازمان شیلات ایران گفت: با افزایش قدرت موتور و نیز ناوگان صیادی، فشار مضاعف بر منابع و ذخایر دریایی وارد شده و در نتیجه، آینده معیشتی جامعه صیادی را به مخاطره می اندازد.

به گزارش پایگاه خبری کشاورزی آینده جهان (کاج)، نبی الله خون میرزایی در رابطه با دلیل مخالفت سازمان شیلات با افزایش قدرت موتورهای قایق‌های صیادی اظهار کرد: مخالفت سازمان شیلات با افزایش قدرت موتور قایق های صیادی به علت محدودیت منابع و ذخایر دریایی است.

وی افزود: با افزایش قدرت موتور و نیز ناوگان صیادی، فشار مضاعف بر منابع و ذخایر دریایی وارد شده و در نتیجه، آینده معیشتی جامعه صیادی را به مخاطره می اندازد.

خون میرزایی در پاسخ به این سوال که با تصویب سهمیه بنزین قایق های صیادی، آیا سازمان شیلات نگران قاچاق سوخت نیست؟ خاطرنشان کرد: ما دستگاه تخصصی صاحب نظر در زمینه قاچاق سوخت نیستیم و اظهار نظر هم در این زمینه نمی کنیم.

رئیس سازمان شیلات ایران تصریح کرد: آنچه به ما مربوط است صید، تلاش صیادی و تولید با توجه به میزان تخصیص سهمیه سوخت است که آن را برنامه ریزی و مدیریت می کنیم و سهمیه سوخت متناسب با تلاش صید و صیادی منظور شده است./ایانا

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت