یکشنبه, ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

خاوازی سه شنبه هفته آینده به مجلس می رود

 

 مجلس2

منابعی موثق از وزارت جهاد کشاورزی به خبرنگار کشاورزی آینده جهان (کاج) در مورد رفتن دکتر خاوازی به مجلس برای کسب رای اعتماد خبر دادند و اعلام کردند دکتر خاوازی از سوی سازمان تحقیقات آموزش و ترویج (تات) هفته آینده( روز سه شنبه برابر با ۱۳ اسفند ماه) به مجلس می رود.

تحلیلگران سیاسی بر این باورند، از آنجا که خاوازی شخصیتی علمی ، غیر سیاسی و غیرجناحی است و با در نظرگرفتن اینکه تعیین یک وزیر برای وزارت جهاد کشاورزی که مدتی است سرپرست هم ندارد به موضوعی عاجل تبدیل شده است ؛ شرایطی فراهم ساخته که جناح های مختلف مجلس به ایشان رای خواهند داد.

 گفتنی است یکی از پایگاه های خبری روز دوشنبه را به عنوان روزی که خاوازی به مجلس می رود اعلام کرده است اما این منبع موثق روز سه شنبه را مورد تایید قرار داد.

 

جلسه رأی اعتماد وزیر پیشنهادی جهادکشاورزی دوشنبه آینده برگزار می‌شود

به گزارش روستانیوز به نقل از ایسنا، بحث و بررسی برنامه و صلاحیت کاظم‌ خاوازی، وزیر پیشنهادی جهادکشاورزی، در دستور کار روز دوشنبه ۱۲ اسفند مجلس قرار دارد.
طبق آیین نامه داخلی مجلس در جریان رای اعتماد وزرا پس از نطق اولیه رئیس جمهور به مدت یک ساعت، دو نفر از نمایندگان مخالف و دو نفر از نمایندگان موافق با حفظ ترتیب یک نفر مخالف و یک نفر موافق هرکدام برای مدت ۱۵ دقیقه فرصت صحبت خواهند داشت و پس از آن وزیر و در صورت صلاحدید رئیس جمهور به مدت ۳۰ دقیقه برای دفاع از برنامه و صلاحیت وزیر مطروحه وقت خواهند داشت.
نامه رئیس جمهور مبنی بر معرفی کاظم‌ خاوازی به عنوان وزیر پیشنهادی جهادکشاورزی روز دوشنبه ۵ اسفند در مجلس اعلام وصول شد.

SarmayehGozariKousar

Mahan00

Dizbad00

SharifAbad00

Eshragh00

Khorak-Dam-Pars00

Abzi-Exir00

SanayeKeshavarzi00

KHavarDasht00

Dena00

Panbeh-Khorasan00

SHimiDarouKousar00

Azmayeshgah-Kowsar00

VIV MEA GIF Banner EN 500x700px 01

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت