سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸

آیا میدانید؟

یادگیری زبان بین المللی انگلیسی یکی از عوامل توسعه فردی و اجتماعی است و موجب توسعه پیشرفت روابط شغلی حرفه ای کسب وکار شما می شود.

کتاب می خواهم انگلیسی حرف بزنم I want to speak English))، یک کتاب خودآموز، آسان و صد درصد کاربردی همراه با DVDصوتی، تلفظ نوشته شده و رنگی برای همه اقشار جامعه است که می خواهند انگلیسی حرف بزنند.

برای یادگیری مکالمه در حدود 80 مکان و موقعيت مختلف و 5000 واژه، جمله، اصطلاح و ضرب المثل با تکنیک، بدون توجه به گرامر، صرفا با روش یادگیری زبان مادری، تمرین و تکرار واژگان و جملات طراحی و تالیف گردیده است.

این کتاب برای کسانی که قصد سفر به خارج از کشور دارند یا در نهادهای انگلیسی زبان مانتد هتل ها، آژانس های مسافرتی، سازمان های گردش گری، فرودگاه ها و... کار می کنند بسیار مفید و موثر است.

 

 

این کتاب ها را نیز می توانید در فروشگاه فیدیبو ببینید:

اندیشه، عشقولوژی، خردورزی

http://www.fidibo.com/book/view/92671

 

 

پندهای طلایی قندپهلو

http://www.fidibo.com/book/view/93493

 

 

 کتاب های فوق، مفید و کاربردی‌ برای مدیریت برخود و دیگران، انگیزشی، توام با الفبای زیبای زندگانی و کسب و کار، اثربخش با رویکرد همنوایی هوش عاطفی احساسیEQ و هوش منطقی ریاضی IQ و اثر گذار در پژوهش و کیفیت کاری خود و سازمان است. فرازهایی از کتاب در پشت جلد نوشته یا سرفصل ها را می توانید در فیدیبو Fidibo.com مشاهده نمایید.

 

با تشکر و احترام: علیرضا اشرفی

 

پایگاه اخبار سبز ایران: گفتنی است علیرضا اشرفی، پیش از این کتاب های مختلفی در زمینه الکترونیک، استاندارد های سیستم مدیریت، مهندسی و کیفیت، ترجمه و تالیف کرده که هم اکنون به عنوان مرجع فارسی در پژوهشگاه ها موردبهره برداری قرار می گیرد. کتاب های عرضه شده در اینجا جهت مطالعه شما دوستان ارائه می گردد.

 

 

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت